Kirari Tsukushima Balkan
Dobrodosli na Kirari Tsukishima Balkan Forum,prvi forum o Kirari na Balkanu.Ovde mozete da se druzite sa ostalim clanovima,saznate vise o animeu Kirarin Revolution i Kirari.Ne morate da volite Kirari,ali mozete da se registrujete,samo bez vredjanja.Na ovom forumu i vi mozete postati zvezda,snimiti svoje pesme i album,takodje uz pomoc dobrih pomocnika.Ako se niste registrovali,kliknite na ,,Register",ali ako ste registrovani,udjite na forum i vidite novosti
KTB tim


Join the forum, it's quick and easy

Kirari Tsukushima Balkan
Dobrodosli na Kirari Tsukishima Balkan Forum,prvi forum o Kirari na Balkanu.Ovde mozete da se druzite sa ostalim clanovima,saznate vise o animeu Kirarin Revolution i Kirari.Ne morate da volite Kirari,ali mozete da se registrujete,samo bez vredjanja.Na ovom forumu i vi mozete postati zvezda,snimiti svoje pesme i album,takodje uz pomoc dobrih pomocnika.Ako se niste registrovali,kliknite na ,,Register",ali ako ste registrovani,udjite na forum i vidite novosti
KTB tim
Kirari Tsukushima Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Organizacija (planovi) dana.

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Organizacija (planovi) dana. Empty Organizacija (planovi) dana. Uto 28 Feb - 10:01

Lex.

Lex.
*Very Big Star*
*Very Big Star*

Kako bi nam bilo lakše ja dajem predlog da sve tri organizujemo dan i da ga uskladimo sa vremenom kojim idemo na forum.
ZNači da sve radimo redovno.
Sada moramo videti da li je antonina jedinica ili da li ima dva kompa.
A ako nismo iste smene nema veze.
Verujte mi da sam ja jedna od najboljih organizatora i puno toga sam uspela da organizujem tako da svakome odgovara.
Ja sam sledeće nedeleje 1. smena.
Vi?

PinkOomiya

PinkOomiya
Cobeni Hanasaki♥
Cobeni Hanasaki♥

Inače,imam brata i u kući imamo tri kompa.Pa,mogu li ja druga smena...?

Lex.

Lex.
*Very Big Star*
*Very Big Star*

Ma pitam koja si smena u školi xD
Super ako imaš 3 kompa!

PinkOomiya

PinkOomiya
Cobeni Hanasaki♥
Cobeni Hanasaki♥

Sada sam trenutno pre podne...I ja mislim da je lepo što imam 3 kompa,ali retko uspem na njih da stignem.

Zoe

Zoe
Kirari Tsukushima♥
Kirari Tsukushima♥

Evo i mene sada.U ponedeljak je zvanicno renoviranje foruma i forum ce ponovo poceti sa radom. Very Happy
Onda cemo se organizovati kako ce forum ostati u aktivnosti

https://kiraribalkan.serbianforum.info

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu