Kirari Tsukushima Balkan
Dobrodosli na Kirari Tsukishima Balkan Forum,prvi forum o Kirari na Balkanu.Ovde mozete da se druzite sa ostalim clanovima,saznate vise o animeu Kirarin Revolution i Kirari.Ne morate da volite Kirari,ali mozete da se registrujete,samo bez vredjanja.Na ovom forumu i vi mozete postati zvezda,snimiti svoje pesme i album,takodje uz pomoc dobrih pomocnika.Ako se niste registrovali,kliknite na ,,Register",ali ako ste registrovani,udjite na forum i vidite novosti
KTB tim


Join the forum, it's quick and easy

Kirari Tsukushima Balkan
Dobrodosli na Kirari Tsukishima Balkan Forum,prvi forum o Kirari na Balkanu.Ovde mozete da se druzite sa ostalim clanovima,saznate vise o animeu Kirarin Revolution i Kirari.Ne morate da volite Kirari,ali mozete da se registrujete,samo bez vredjanja.Na ovom forumu i vi mozete postati zvezda,snimiti svoje pesme i album,takodje uz pomoc dobrih pomocnika.Ako se niste registrovali,kliknite na ,,Register",ali ako ste registrovani,udjite na forum i vidite novosti
KTB tim
Kirari Tsukushima Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Cathie Saito

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1kirari2 Cathie Saito Sre 4 Jul - 11:43

Zoe

Zoe
Kirari Tsukushima♥
Kirari Tsukushima♥

[Only admins are allowed to see this image]
Cao!Ja sam Cathie.Auf,proslo je tek mesec dana od kad sam postala umetnica!Imam 1.000.000 sledbenika na twitteru,wow!Pa nije se bas slucajno desilo sto sam u duetu,sa poznatom Kirari!Ona je oduvek bila moj idol a ja sam bila njena najveca obozavateljka!U redu da ne oduujem da ispricam sta se sve desilo
[Only admins are allowed to see this image]
Skola
Skola mi je oduvek bila smor.Kao i deca u njoj.Sportovi su bili jos veci smor.Ali Kolet najvise.U III razredu su me Kolet i njena ekipa iskoriscavale da im pravim uzinu.Da,bila sam i odlicna kuvarica,ionako sam i sama volela da jedem.Takodje sam i streberka.Ali nema veze,svako ima svoje ja,takodje sam i muzicki manijak.U sestom razredu mi je najgore bilo!Koletina ekipa se izbezobrazila i u njihove torbice nije mogla ni jedna knjiga da stane!Ne mogu da verujem!Ja sam nosila ogromnu torbu za razliku od njihovih,uvek su me prozivale streberkom(sto i jesam) i seljankom.Takodje sam i isla na privatne casove glume,pa se ja pitam kakva sam ,,seljanka"?Previse su ljubormorne.One mene mrze i ja njih,sta tu mogu?Skola je meni bila gora nego sto sam i ja sama zamisljala.
[Only admins are allowed to see this image]
Cas muzickog
Da,u toj ucionici se sve desilo.Trebalo je da napisemo pesmu za 15 minuta i otpevamo je pred celim razredom.I Kolet je nagovorila sve nastavnike da je stave prvu u dnevniku,a trebalo bi da bude predzadnja.Njen tata je bogatas i placa sve kabinete,nazalost.Ja sam bila tek 25-peta u dnevniku i duze sam cekala sto mi nije bio neki problem.Posle je dosao red na mene.Pocela sam da pevam.Sva energija iz mene je bila oslobodjena.Celo naselje je culo kako pevam.Predivni glas je dopirao iz mene.I da,Kirari je bila moja komsinica pa je i ona cula sve.Kada su casovi bili gotovi,nasla sam Kiirari ipred skole.Zapitala sam se odkud ona tu.Zaustavila me je.Srce mi je lupalo.Rekla mi je da je cula kako pevam i da je moj glas ocaravajuc.I ponudila mi je da pevamo u duetu.Bila sam sva srecna.Na sav glas sam rekla DA!Da!
[Only admins are allowed to see this image]
Karijera
Snimila sam nekoliko albuma.Kao i filmova.Moja karijera je bila uspesna.I proslo je i koliko sam rekla,mesec dana!Postala sam vrh sa Kirari!Presecna sam!
[Only admins are allowed to see this image]

https://kiraribalkan.serbianforum.info

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu