Kirari Tsukushima Balkan
Dobrodosli na Kirari Tsukishima Balkan Forum,prvi forum o Kirari na Balkanu.Ovde mozete da se druzite sa ostalim clanovima,saznate vise o animeu Kirarin Revolution i Kirari.Ne morate da volite Kirari,ali mozete da se registrujete,samo bez vredjanja.Na ovom forumu i vi mozete postati zvezda,snimiti svoje pesme i album,takodje uz pomoc dobrih pomocnika.Ako se niste registrovali,kliknite na ,,Register",ali ako ste registrovani,udjite na forum i vidite novosti
KTB tim


Join the forum, it's quick and easy

Kirari Tsukushima Balkan
Dobrodosli na Kirari Tsukishima Balkan Forum,prvi forum o Kirari na Balkanu.Ovde mozete da se druzite sa ostalim clanovima,saznate vise o animeu Kirarin Revolution i Kirari.Ne morate da volite Kirari,ali mozete da se registrujete,samo bez vredjanja.Na ovom forumu i vi mozete postati zvezda,snimiti svoje pesme i album,takodje uz pomoc dobrih pomocnika.Ako se niste registrovali,kliknite na ,,Register",ali ako ste registrovani,udjite na forum i vidite novosti
KTB tim
Kirari Tsukushima Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Šta vas nervira kod drugova?

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Šta vas nervira kod drugova? Empty Šta vas nervira kod drugova? Sre 18 Jan - 15:15

Zoe

Zoe
Kirari Tsukushima♥
Kirari Tsukushima♥

Mrzim najviše kad ogovaraju,deru se na fizičkom ko pijandure,ako nešto neko ne uradi dobro počne odmah ogovaranje,dvolični su i to jaaaaako,biju se ko za 1. šampionat u rvanju,celo odeljenje je bezobrazno,misle da su u zoološkom vrtu,svi govore u glas na času i denjaju se,uvlače se drugima,stalno se u nekim čoporima šetkaju do WC-a.............Ma stoke jedne!Sami su krivi za to jer nisu nikakvi drugari,oni su IDIOTI!!!Ne mrzim školu samo zbog učenja i zbog mog odeljenja!Zbog njih se ponižavam!

https://kiraribalkan.serbianforum.info

PinkOomiya

PinkOomiya
Cobeni Hanasaki♥
Cobeni Hanasaki♥

Pa,evo:
1.Viktorija je kao advokat,previše se meša!
2.Bojana bi samo Viktoriju branila i da nije u pravu.
3.Danka je tako zla,mrzim je najviše jer me je jednom zatvorila u WC i zakasnila sam na veronauku Sad Previše je uobražena!
4.Ana i Jovana uvek su ISTE!!!Ana je Jovanina kopija!Samo prezime i izgled da promeni i glas i eto!
5.Nikolina misli da je najlepša u odelenju ali je tako "providna".Misli da je centar sveta i uobražena je.I samo Daci daje svoje stvari,ne čudi me da jedamput sebe da Daci!
6.Daca je samo uz Nikolinu.I misli da je najpametnija na svetu,a sada je već počela sa 4 da se muči,pa da je vidim.
7.Dečaci...problem,grozni.I samo mene nešto muče i krive.I oni su razlog zašto smo mi najgori u školi,a kažu da sam ja taj razlog!
8.Druga Daca nema mana!!! Very Happy

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Similar topics

-

» Ko vas nervira u skoli?

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu