Kirari Tsukushima Balkan
Dobrodosli na Kirari Tsukishima Balkan Forum,prvi forum o Kirari na Balkanu.Ovde mozete da se druzite sa ostalim clanovima,saznate vise o animeu Kirarin Revolution i Kirari.Ne morate da volite Kirari,ali mozete da se registrujete,samo bez vredjanja.Na ovom forumu i vi mozete postati zvezda,snimiti svoje pesme i album,takodje uz pomoc dobrih pomocnika.Ako se niste registrovali,kliknite na ,,Register",ali ako ste registrovani,udjite na forum i vidite novosti
KTB tim


Join the forum, it's quick and easy

Kirari Tsukushima Balkan
Dobrodosli na Kirari Tsukishima Balkan Forum,prvi forum o Kirari na Balkanu.Ovde mozete da se druzite sa ostalim clanovima,saznate vise o animeu Kirarin Revolution i Kirari.Ne morate da volite Kirari,ali mozete da se registrujete,samo bez vredjanja.Na ovom forumu i vi mozete postati zvezda,snimiti svoje pesme i album,takodje uz pomoc dobrih pomocnika.Ako se niste registrovali,kliknite na ,,Register",ali ako ste registrovani,udjite na forum i vidite novosti
KTB tim
Kirari Tsukushima Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Ko vas nervira u skoli?

+3
Lex.
Hermione♥Weasley
Zoe
7 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Ko vas nervira u skoli? Empty Ko vas nervira u skoli? Uto 29 Nov - 22:18

Zoe

Zoe
Kirari Tsukushima♥
Kirari Tsukushima♥

Mene su nervirale neke bliznakinje Filipovic,hvala ti boze sto su otisle u drugu skolu -.-
Brt stalno se guraju tongue
S njima sam samo 5 reci progovorila i sstalno mi govore ,,gazi me,gazi me"
Mrs bre -.-(sorry na izrazu)

https://kiraribalkan.serbianforum.info

2Ko vas nervira u skoli? Empty Re: Ko vas nervira u skoli? Uto 29 Nov - 22:22

Hermione♥Weasley

Hermione♥Weasley
Putuješ svetom
Putuješ svetom

Anastasija,uvlakaca,idiotkinja,budaletina,kokoska,k**va Cepic...sorry na izrazima xD

http://krsf.serbianforum.info/

3Ko vas nervira u skoli? Empty Re: Ko vas nervira u skoli? Uto 29 Nov - 22:24

Zoe

Zoe
Kirari Tsukushima♥
Kirari Tsukushima♥

Ma nista
Znam kako ti je mene nervira neka Marta tacno si i tu Anastasiju opisala kao Martu

https://kiraribalkan.serbianforum.info

4Ko vas nervira u skoli? Empty Re: Ko vas nervira u skoli? Sre 30 Nov - 15:56

Lex.

Lex.
*Very Big Star*
*Very Big Star*

Mene nervira jedna kristina. Kada sam na odmoru sa Isidorom ona tako odmah dotrči i pite ,e isi jesi li to kractavci?sa čim ti je sendvič?'
i nervira me jedna anamarija. Na lutkarskoj sekciji ja nosim svoju lutku kući adrugi ostavljaju u školi i sada ona kupi lutke. Ja joj ne dam jer nosim ku
ći aona ,pa rekla je učiteeljicaaa'
A saška neka : ja joj kažem,da li gledaš kirari'? a ona: a? sta je tooo? Suspect ' tako me nervira

5Ko vas nervira u skoli? Empty Re: Ko vas nervira u skoli? Sre 30 Nov - 16:45

Kirariććć*___*

Kirariććć*___*
Baviš se pevanjem
Baviš se pevanjem

Nervira me jedna Ema -.-
Ja sjednme vanka na zidić i ona mene svaki dan pita:
O,bok,jesu li to masline?
Ajme,pravi se svaki dan važna i oče uvijek 5,a uvijek dobije 3.
Ona je razmažena.Glupa.Krava.Kur**ti**.Uvijek prne na satu koliko je debela!
Srry na izrazu.

6Ko vas nervira u skoli? Empty Re: Ko vas nervira u skoli? Sre 30 Nov - 21:05

Hermione♥Weasley

Hermione♥Weasley
Putuješ svetom
Putuješ svetom

ne brini,svi u ovoj tremi neka se izrazavaju kako im volja xD

http://krsf.serbianforum.info/

7Ko vas nervira u skoli? Empty Re: Ko vas nervira u skoli? Sub 3 Dec - 9:44

TheNensy00

TheNensy00
Putuješ svetom
Putuješ svetom

mene dosta njih nervira u mom odeljenju a ovo su samo neke devojcice:
-neka teodora, podigla ruku da odgovara iz istorije i nije znala i nastavnik istorije joj je rekao da sedne na mesto i cita iz knjige, i ja posle odgovaram i dobijem 2 petice, i kad sam izasla iz ucionice ona jednoj mojoj drugarici kaze:!"jaoj, pa kako je nevena odgovorila, pa i ja sam znala,pa kako ja nisam dobilap peticu?"
razmazena.....
-ana, na fizickom kada smo igrali odbojku, i posto nas je nastavnica kaznila da kada napravimo neku gresku izadjemo iz terena, i onda radimo
sklekove i ostale vezbe, ona izadje posle mene i kada ja pocnem da radim a ona :"joj pa ja ne mogu ovo, ja cu dobiti upalu misica, mene sve boli. i ja
nekako izdrzim pored nje, i kada opet izadjem iz terena, ona pored mene,
i poecne da se zali. Ja joj kazem ana, nemoj se meni zaliti, ne teram
te ja da radis, a ona "pa dobro nevena", u smislu "ko se tebi obraca" ......
-najgora je valentina, ona je problem od prvog razreda. i zapadne meni da sa njom radim u grupi na tehnickom, i mi se dogovorimo da napravimo nesto, i jedan
filip pocne da sklapa, a valentina:"pa nije dobro filipe", posle on kaze nekoj drugoj devoojcici da necemo tako sklapati, a valentina:"pa da sofija
necemo tako da sklapamo". i tako uvek prema svima, cas ide protiv nekog, cas ga brani, jos ona hoce dobrovoljno da ide kod pedagoga i psihologa, da ne bi bila na casu....
i tako postoje jos neke cvecke.....

http://kirariswet.serbianforum.info/

8Ko vas nervira u skoli? Empty Re: Ko vas nervira u skoli? Sub 3 Dec - 10:01

Zoe

Zoe
Kirari Tsukushima♥
Kirari Tsukushima♥

Jao boze -.-
Vala ova Marta je preterala,juce sam obukla ono sto nosim vec cele nedelje i ona meni:,,Brate,Ivona,sto nosis to vec celu nedelju,dojadilo mi je da te tako gledam!" a ja njoj:,,Cuti tamo nisam ja maneken da non stop menjam odecu kao ti!Ovo mi je cisto,pa sto da ne nosim?"
A u cetvrtak uufff!Naparfemisala se ko luda!Zasmrdela je ceo sprat!Svi smo stavili kape preko lica,ma koliko kod mogli preko!Brt i razrednoj se zgadilo!A mi cekali likovno.

https://kiraribalkan.serbianforum.info

9Ko vas nervira u skoli? Empty Re: Ko vas nervira u skoli? Sub 3 Dec - 10:08

TheNensy00

TheNensy00
Putuješ svetom
Putuješ svetom

strasnio kakve dece ima.... XD

http://kirariswet.serbianforum.info/

10Ko vas nervira u skoli? Empty Re: Ko vas nervira u skoli? Uto 6 Dec - 21:37

Anjica^.^

Anjica^.^
Svađalica
Svađalica

TheNensy00 ::mene dosta njih nervira u mom odeljenju a ovo su samo neke devojcice:
-neka teodora, podigla ruku da odgovara iz istorije i nije znala i nastavnik istorije joj je rekao da sedne na mesto i cita iz knjige, i ja posle odgovaram i dobijem 2 petice, i kad sam izasla iz ucionice ona jednoj mojoj drugarici kaze:!"jaoj, pa kako je nevena odgovorila, pa i ja sam znala,pa kako ja nisam dobilap peticu?"
razmazena.....
-ana, na fizickom kada smo igrali odbojku, i posto nas je nastavnica kaznila da kada napravimo neku gresku izadjemo iz terena, i onda radimo
sklekove i ostale vezbe, ona izadje posle mene i kada ja pocnem da radim a ona :"joj pa ja ne mogu ovo, ja cu dobiti upalu misica, mene sve boli. i ja
nekako izdrzim pored nje, i kada opet izadjem iz terena, ona pored mene,
i poecne da se zali. Ja joj kazem ana, nemoj se meni zaliti, ne teram
te ja da radis, a ona "pa dobro nevena", u smislu "ko se tebi obraca" ......
-najgora je valentina, ona je problem od prvog razreda. i zapadne meni da sa njom radim u grupi na tehnickom, i mi se dogovorimo da napravimo nesto, i jedan
filip pocne da sklapa, a valentina:"pa nije dobro filipe", posle on kaze nekoj drugoj devoojcici da necemo tako sklapati, a valentina:"pa da sofija
necemo tako da sklapamo". i tako uvek prema svima, cas ide protiv nekog, cas ga brani, jos ona hoce dobrovoljno da ide kod pedagoga i psihologa, da ne bi bila na casu....
i tako postoje jos neke cvecke.....

idem u isto odeljenje kao i Nevena i sve je ovo istina!

11Ko vas nervira u skoli? Empty Re: Ko vas nervira u skoli? Sre 11 Jul - 22:07

PinkOomiya

PinkOomiya
Cobeni Hanasaki♥
Cobeni Hanasaki♥

Evo jedne devojčice i jednog dečaka koji me najviše nerviraju:
-Danka.Uobražena,grozna,podla.Jednom ona mene ismevala i to,i ja da joj vratim,ona je pakovala patike u torbicu i nemate pojma koliko je podsećalo na jastuk,i ja da joj vratim:Hhahaha,Danka patike pakuje u jastuk...
I ona mene juri i ja da se sakrijem u WC i ona me nađe i zatvori vrata.A ona umislila da može celoj školi da naređuje i jednoj devojčici u prolazu rekla da me nepušta napolje i ona ode lepo na veronauku a ja se mučim da izađem i stigla sam na pola časa,jedamput me je i ujela...
-Mijatović Stefan.Debeljko,nezna ni da govori(a učiteljica mene gnjavi sa slovom L!!!),nenormalno mnogo prdi i podrguje i stalno mu se vide gađe,i on se tome smeje!Kreten.On se popne na moj sto i ja kažem:Sliazi idiote!!!!!I on siđe a kasnije me šutne u potpuno nove helanke!I imala sma fleku,opralo se,idiot.

12Ko vas nervira u skoli? Empty Re: Ko vas nervira u skoli? Čet 12 Jul - 8:56

Zoe

Zoe
Kirari Tsukushima♥
Kirari Tsukushima♥

Mene je izludjivala(jer se premestam u drugu sk.) pored Marte i Milica Majdanic.Od kada sam dosla ona mene ponizava da sam siromasna jer ja u skolu nosim 3-4 dana istu odecu -.- Sta da pljam cistu odecu? -_- Za razliku od nje,ja i moja porodica imamo vise slobodnog vremena jer se malo vesa pere i sve to... Cool Inace odece ima na tonee xD Puderisala se i tukla devojcice samo zato sto su se samnom druzile.

https://kiraribalkan.serbianforum.info

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu